Strona internetowa

Gdy Twoja aktualna strona przestaje istnieć z dnia na dzień.

Cel i oczekiwania

Błyskawicznie zbudowana strona, aby zastąpić niedziałającą poprzedniczkę. Pierwsze informacje muszą już być dostępne w ciągu kilku godzin od pojawienia się projektu na horyzoncie.

Możliwość rozbudowy treści i funkcjonalności z czasem. Przy okazji już tworzymy nowy wygląd i pełne dostosowanie do wszystkich urządzeń mobilnych, czego wcześniej nie było.

Wygląd przed 

Ciekawostka:

Baner widoczny na powyższym zrzucie ekranu, jest jednym z pierwszych jakie zaprojektowałem jako freelancer i wiernie spełniał swoją rolę przez około 7 lat!

Proces

Projekt, który trwał krócej niż zazwyczaj trwa samo podejmowanie decyzji o budowie takiej strony.

Dzień zaczął się jak wiele innych – kawa, dobra muzyka i sprawdzenie zaplanowanych zadań na ten dzień. Jednak kilka minut po 9 dzwoni do mnie telefon i słyszę magiczne: “strona nam padła zupełnie”. Nie było na co, więc nie czekaliśmy i od razu przystąpiłem do pracy. Aktualne projekty niestety musiały zostać delikatnie odsunięte w czasie, przy czym nikt na tym nie ucierpiał, a sytuacja była wyjątkowa. Przyświecało jedno hasło – strona musi działać.

Udało się ją postawić w kilkanaście godzin. Prosta i elegancka strona na WordPressie. W pełni funckjonalna dla obecnych klientów, dostosowana do wszystkich urządzeń, a zbudowana w zasadzie na pełnym freestyleu – bez projektu i ustaleń. Po prostu miała być i działać, najlepiej od razu.

Ten przykład fantastycznie pokazuje, że taka sytuacja może spotkać każdego.

Jak wyszło?

#1

#2

#3

#4

Efekty końcowe

Nowa strona z dnia na dzień zbudowana w kilkanaście godzin od awarii starej strony.

Strona w 100% responsywna i dostosowana do wszytkich urządzęń.

Całość oparta o nowy i znacznie łatwiejszy system zarządzania treścią.

Co mówią sami zainteresowani?

Współpracuję z Krzysztofem praktycznie od 2011 roku i ani myślę szukać innego wykonawcy! Ułańska cierpliwość i przyjacielskie nastawienie powodują, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Dziesiątki, jeśli nie setki, projektów później, mogę szczerze polecić.”

Monika Sujka

Team Leader Marketing & PR, IMPULS LEASING Polska

Masz kwestie, które warto omówić?

Pisz śmiało!

Temat

Wolisz skrobnąć klasycznego emaila?

Chcesz od razu pogadać?