Strona internetowa

Produkt końcowy, który wielokrotnie przerósł wstępne założenia.

Cel i oczekiwania

Budżetowy projekt na szablonie… ale to bardzo szybko się zdezauktualizowało.

Strona, której komunikacja i sposób przedstawienia treści jest dopieszczony w każdym jej fragmencie.

Proces

Tutaj nie było mowy o kompromisach. Z Wojtkiem znaliśmy się już od lat, jednak nigdy nie mieliśmy okazji współpracować na płaszczyznie zawodowej. Przyszedł do mnie przygotowany jak nikt nigdy wcześniej, w jego głowie ta strona już dawno istniała i pracowała.

Zaczęliśmy z poziomu gdzie przyświecało nam zaadaptowanie jego wizji do już istniejących rozwiązań. Szybko jednak się okazało, że nie będzie to możliwe i będziemy potrzebowali rozwijać całość na własną rękę. 

Dziś z zakupionego szablonu nie zostało prawie nic, szczerze mówiąc jesteśmy na etapie gdzie bardziej on nam przeszkadza niż ułatwia, znacznie bardziej przeszkadza. Co jednak najważnieszje, osiągnęliśmy to, co chcieliśmy a z efektu obaj jesteśmy zadowoleni.

Po drodze, w 2019, strona jeszcze miała okazję przejść rewolucję do wersji 2.0, gdzie wszystko zostało wywrócone do góry nogami i nagle mamy na niej funkcjonalność sklepu. Też nie klasycznego sklepu… możemy teraz na stronie kupić produkt, w postaci szkoleń Wojtka, ale jest to w formie jednoekranowego procesu.

Jak wyszło?

Efekty końcowe

Bardzo pozytywny feedback od użytkowników strony, a także i samego właściciela marki.

Strona, która nieustannie ewoluuje i adaptuje się pod kolejne projekty oraz nowe produkty (warsztaty online).

Co mówią sami zainteresowani?

Przy tym, czym się zajmuję, strona która komunikuje się równie dobrze jak ja, była dla mnie priorytetem. Do Krzyśka przyszedłem z zaawansowaną wizją tego co chcę osiągnąć. Ale nie wiedziałem jak. Nie tylko zrealizował moją wizję, ale pomógł mi ją rozwinąć. Jestem bardzo zadowolony z efektu. I moi klienci też.

Wojciech Mendyja

Founder & Lead Trainer, Meaning Makers®

Masz kwestie, które warto omówić?

Pisz śmiało!

Temat

Wolisz skrobnąć klasycznego emaila?

Chcesz od razu pogadać?