Strona internetowa

Krótkie, ale piękne i intensywne życie pewnej strony.

Cel i oczekiwania

Stworzenie potężnej platformy do sprzedaży samochodów poleasingowych, z dużym naciskiem na korzystanie przez urządzenia mobilne.

Uruchomienie dodatkowych funkcjonalności w postaci wyszukiwania i filtrowania pojazdów, możliwości zapisu na dane auto “przedaukcyjne” i otrzymanie alertu email/SMS, gdy ten pojawi się do sprzedaży. Wszystko w formie łatwej do zarządzania.

O projekcie

Specyficzny projekt, bo sama strona, po skończeniu prac, funkcjonowała zaledwie kilka miesięcy. Na tyle jednak polubiłem efekt, jaki udało nam się wypracować, że trafia strona do tego zestawienia.

Jeżeli zastanawiasz się czemu ta strona szybko została zdjęta, to winić musimy zmiany na samej górze. Marka została wykupiona przez PKO Leasing, które miało już swoją wdrożoną platformę dla aut poleasingowych, zatem ta była niepotrzebna.

A, cholera, zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Dedykowane rozwiązania odnośnie wyszukiwania i prezentacji pojazdów w połączeniu z opcją zarejestrowania się na alerty SMS/email, wyglądały rewelacyjnie. Uzupełniliśmy to bardzo intuicyjnym i przejrzystym widokiem dla urządzeń mobilnych, a dziś pozostały już tylko screeny.

Jak wyszło?

Efekty końcowe

l

Atrakcyjna wizualnie i czytalna strona

Unikalne rozwiązania zbudowane wyłącznie pod ten projekt – sprawdzające się w 100%.

Strona przygotowana głównie z myślą o użytkownikach telefonów, wraz z uwzględnieniem elementów ułatwiających nawigację na urządzeniach mobilnych. 

Masz kwestie, które warto omówić?

Pisz śmiało!

Temat

Wolisz skrobnąć klasycznego emaila?

Chcesz od razu pogadać?